Bejelentkezés / Regisztráció
Megújult a honlapunk!
2013. július 18.

A Szegedi Tudományegyetem albérletközvetítési rendszere megújult. A kor követelményeinek megfelelően akár fényképes hirdetést is lehet feladni a rendszerbe, amit ügyfélszolgálatunkon lehet aktiváltatni. A rendszer részleteiről cikkünkben olvashat.

A Szegedi Tudományegyetem albérletközvetítési rendszere 2013. 07. 19-től megújult.

A hirdetések érvényessége 30 nap. Az időszak lejártakor figyelmeztető emailt küldünk.

A szoba kiadása fénykép nélkül ingyenes maradt. A hirdetést fel lehet tölteni a rendszerbe és azonnal aktiválódik.

A teljes lakás és a fényképes hirdetés ára bruttó 1.500 Ft egy 30 napos időszakra. A hirdetést fel lehet tölteni a rendszerbe a képekkel együtt, azonban az ügyfélszolgálati irodánk tudja csak aktiválni ezeket a hirdetéseket.

Kiemelt megjelenés díja további 1.500 Ft, mely az alábbit jelenti:
- nyitó és találati oldalon azonnali kiemelt megjelenés
- facebook oldalunkon megjelenés

Facebook oldalunk:
www.facebook.com/szte.alberlet

Reméljük, az új szolgáltatás elnyeri tetszésüket.

Keresés szűkítése
Lakás jellege