SZTE Kedvezmények
2017. szeptember 06.

Van egy jó hírünk!

Idén is számos helyen kaphattok kedvezményt pusztán a diákigazolványotok felmutatásáért cserébe.

A Suniversity magazinban összegyűjtöttük nektek a kedvezményt nyújtó helyeket. Ne maradjatok le róluk!

Akkor sem kell elkeserednetek, ha esetleg a magazinhoz nem jutottatok hozzá, ugyanis a honlapon is frissítettük már a kedvezményt nyújtó partnerek listáját, így tehát itt is megtaláltok minden résztvevőt!

Partnereink sok-sok kedvezménnyel készültek nektek: egyetek, igyatok, szórakozzatok, mozizzatok és látogassatok el a színházba is kedvezményesen!

Ami fontos: mindig legyen nálatok a diákigazolványotok, mert a kedvezmények csak annak felmutatásával vehetőek igénybe!
Ahhoz, hogy mindig informáltak legyetek kövessetek minket a Facebookon is!
Az aktuális kedvezményeket pedig megtaláljátok weboldalunkon: www.sztekedvezmenyek.hu